gototopgototop
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

ΘΕΜΑ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning

Απ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 28/06/2011 22:15{ultimatesocialbuttons} #204389

Στα ρείκια δουλεύουν πολύ καλά και τα πλανάκια.Δοκίμασε και δε θα χάσεις!
Στην Ελλάς του 2000 γίναν όλοι βασιλιάδες...Λαικοί τραγουδιστάδες...

Στέλιος ο Ένας
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 29/06/2011 13:59{ultimatesocialbuttons} #204445

• Sonic
  • ( Μέλος )
  • Sonic's Avatar
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 5
πλανακια; Ποια ειναι αυτα; Αυτα που χρησιμοποιουν στο shore jigging;
Και κατι αλλο επειδη ολα μου τα ψαρακια ειναι ελαφρια και ειναι κατω απο το action του καλαμιου μου σκευτομαι να παρω buldo αλλα να ειναι περαστο η να δενει στις ακρες; Και πόσο μακρια να ειναι απο το ψαρακι;
Τελευταία διόρθωση: 29/06/2011 14:02 από Sonic.

Απ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 29/06/2011 14:17{ultimatesocialbuttons} #204447

Γνώμη μου μη χρησιμοποιήσεις buldo,χρησιμοποίησε καλύτερα μπομπάρδα.Επίσης δεν υπάρχει κανένας λόγος να δουλεύεις τόσο μικρά τεχνητά.Για ποιο λόγο???Τέτοια τεχνητά δουλεύουν καλύτερα στις συρτές από βάρκα.Δούλεψε σπινοτεχνητά 10 cm και πάνω.Ανάλογα βέβαια σε τι ψάρια στοχεύεις.

Στέλιος ο Ένας

Απ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 29/06/2011 14:41{ultimatesocialbuttons} #204452

• Sonic
  • ( Μέλος )
  • Sonic's Avatar
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
Δεν εχω καποιο συγκεκριμενο ψαρι που στοχευω γενικα ψαρευω οτι κατσει δηλαδη αλλα ρε παιδια το μονο που εχω πιασει ειναι ενας ροφος σχεδον 200 γραμμαρια με αυτα τα ψευτικα ψαρακια και θα παω σε πιο μεγαλα με τι προοπτικες αφου δεν εχει τιποτα. Buldo και μπομπαρδα το ιδιο δεν ειναι; Τελος παντων αυτο που χρησιμοποιουν για το ψαρεμα τις ζαργανας το διαφανες που βαζεις νερο μεσα.
Τελευταία διόρθωση: 29/06/2011 14:43 από Sonic.

Απ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 29/06/2011 14:46{ultimatesocialbuttons} #204453

Το ροφάκι ελπίζω να επέστρεψε έτσι?

Το buldo πέρνει νερό μέσα,η μπομπάρδα όχι.Υπάρχουν διαφόρων ειδών μπομπάρδες και σε διάφορα gr για να διαλέξεις ότι σου ταιριάζει.
Σε πρώτη φάση δούλεψε ποιο μεγάλα τεχνητά όπως σου είπα παραπάνω!

Στέλιος ο Ένας

Απ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 29/06/2011 14:50{ultimatesocialbuttons} #204454

• Sonic
  • ( Μέλος )
  • Sonic's Avatar
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
Εννοειτε οτι επεστρεψε σκευτηκα ποσο φτανει στην ενηλικιωση και ετσι το ξαναεριξα μεσα αν και ειναι το μοναδικο ψαρι που εχω πιασει με spinning δεν το μετανιωσα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Δημήτρηs Κουζούπηs, ΝΑΣΟΣ, Grigoris (Γοφαροκυνηγός), Giwrgos, Τασοs Αμανατιδηs

Απ: Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 20/07/2011 21:12{ultimatesocialbuttons} #206429

• ThÃnos Te
  • ( Μέλος )
  • ThÃnos Te's Avatar
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 3
apo toi kserw an kai eimai neos kserw oti boreis na sindeseis ena skiro psaraki katef8ian me thn mana h allios ama 8eleis ena silikonouxo na tou valeis ena jighead tis ipologis sou varous sximatos kai na to sindeseis me thn mana etsi 8a kaneis tin douleia pou 8eleis.. etsi boreis na stiseis thn enedra sou :new_snipers :victory:

Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 26/08/2012 13:34{ultimatesocialbuttons} #247616

• ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  • ( Μέλος )
  • ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ's Avatar
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 2
Καλημέρα παιδιά!Είμαι νέος στο spinning και μένω Αττική(Πατήσια).Που προτείνετε να ψαρέψω με την συγκεκριμένη μέθοδο σε απόσταση μίας με 1,5 ώρας από Αθήνα?Έχω ήδη επισκεφθεί τον Κάλαμο Αττικής χωρίς επιτυχία.Ευχαριστώ.....

Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 27/08/2012 22:09{ultimatesocialbuttons} #247711

• ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  • ( Μέλος )
  • ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ's Avatar
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 2
Καλησπέρα!Καμιά βοήθεια παιδιά???Ευχαριστώ....

Ερωτήσεις - Απορίες για spinning 28/08/2012 11:45{ultimatesocialbuttons} #247750

Δυσκολη απαντηση φιλε Ευαγγελε.. Η εποχη τωρα για spinning, δεν ειναι και η καλυτερη.. Το πιθανοτερο, φολα..
Ετσι, θα με βρισεις :new_2gunsfi Ελαχιστα ψαρια παντου.. Ακομα και στην συρτη αφρου, τιποτα δεν τσιμπα.
Σε κανα μηνα, για δοκιμασε Κορινθιακο.. Αλυκη. Παραλια Σαραντη.. Απο Θηβα, πηγαινωντας προς Λειβαδια.. Περνας τα χωρια Ξηρονομη,
Ελοπια, και βγαινεις Αλυκη.. Αξιζει και σαν εκδρομη.. Κανα δυωρο ταξιδι.. Βαθεια νερα, που κρυβουν εκπληξεις..
Ευκολη προσβαση.. Δες και σε χαρτη, να παρεις μια πρωτη εικονα..
Ελπιζω να βοηθησα.. :whistle3:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Στρατής Θαλασσινός
Time to create page: 0.330 seconds